Näitan kõiki 18 vastet

Lores 064 100den

10.00

Palmikumustriga sukkpüksid Lores VM064 on jalas sama mõnusad nagu soe ja pehme kampsun seljas. Need 100 den sukkpüksid on aksessuaar, mis peaks olema iga naise sukasahtlis. Kombineerituna pükste ja saabstega annavad Lores VM064 sukkpüksid sulle tütarlapseliku ilme, kuid kombineeritult õhtukleidi, kõrgete kontsade ja mantliga lisavad need sukkpüksid sulle stiili ja iseloomu. Vertikaalselt jooksev muster salendab optiliselt jalgu. Tänu lamedatele õmblustele jäävad need sukkpüksid riiete all märkamatuks. Mugav vahetükk ning tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Taxi, Lores Cristalli, Lores Parade, Veneziana Vega
Värv: must
Koostis: 60% akrüül, 37% polüamiid, 3% elastaan

Lores CRISTALLI 150den

9.50

Paista silma ja sära Lores Cristalli sukkpükstega. Need sukkpüksid on suurepärane kombinatsioon mugavusest ja stiilist, mis on loodud pilke püüdma. Lores Cristalli puuvillased sukkpüksid hõbedaste niitidega rõhutavad sinu jalgade ilu. Lores Cristalli 150 den sukpüksid sobivad suurepäraselt igasuguse riietusega – kanna iga päev tööl või pane jalga peole minnes. Nendes sukkpükstes tunned ennast õhtu kuningannana. Mugav vahetükk ning nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: VM064, Fiore Potpourri, Fiore Rissa, Fiore Veronica
Värv: must/hõbedane
Koostis: 60% puuvill, 30% polüamiid, 5% elastaan, 5% metalsed niidid

Lores FORTUNA 20den

7.00

Mustrilised sukkpüksid tähemotiividega püüavad pilke! Lores Fortuna tähemustriga sukkpüksid täiendavad suurepäraselt erinevaid stiile. Need lisavad võlu sinu riietusele suurejoonelistel õhtutel, aga sobivad ka tagasihoidlikuma igapäevase riietuse juurde. Lorese stiilsed mustrilised sukkpüksid on suurepärane valik nii kohtinguks, igapäevaseks kandmiseks kui ka sõpradega kohtumiseks. Kui see mudel leiab tee sinu sukasahtlisse, saab sellest sinu lemmikaksessuaar, millega täiendada erinevais riietumise stiile! Lores Fortuna sukkpüksid on äärmiselt mugavad ja vastupidavad. Mugav vahetükk ja nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores LUNA 40den

7.00

Särava hõbedase läikega sukkpüksid Lores Luna on tõelisele glamuurse stiili austajale. Läikivad sukkpüksid muudavad iga riietuse luksuslikuks. Kaunid sukkpüksid sobivad ideaalselt erinevatele sündmustele. Need kaunistavad nii klassikalist riietust kui lisavad maagiat ka kõige minimalistlikumale komplektile. Hõbedase läikega sukkpükstes särad kõikjal. Mugav vahetükk ning nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Rissa, Lores Cristalli, Fiore Veronica, Lores Carnevale
Värv: must/hõbedane
Koostis: 70% polüamiid, 18% metalsed niidid, 12% elastaan

Lores No. 15

7.00

Lores No. 15 võrgu- ja lillemustriga sukkpüksid toovad esile naiselikkuse ja elegantsi. Need stiilsed sukkpüksid lisavad erilise aktsendi igale rõivastusele. Lillelise mustriga võrksukkpüksid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades mugavuse ja avstupidavuse kogu päeva vältel. Lilleline muster annab ainulaadse ja romantilise ilme igale riietusele. Ole valmis säravaks päevaks või õhtuks, kui valid need stiilsed ja kvaliteetsed Lores No. 15 lillemustriga võrksukkpüksid.

Sarnased tooted: Fiore Aquarious, Fiore Serpente, Lores E581, Veneziana Domenica
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores No. 20

7.00

Pitsilise mustriga võrksukkpüksid Lores No. 20 on elegantne ja stiilne aksessuaar iga riietuse juurde. Pitsiline muster lisab naiselikkust ja õrnust. Need võrksukkpüksid sobivad kandmiseks nii igapäevase riietuse kui ka piduliku riietusega – kanna tööl, romantilisel kohtimgul või sõpradega välja minnes. Lores võrksukkpüksid on vastupidavad ja mugavad. Kuna need on valmistatud ilma õmblusteta, siis jäävad need märkamatuks iga riietuse all. Tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Lores Tulle, Veneziana Domenica, Veneziana Vega
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores No. 27

7.00

Elegantsed ja stiilsed võrksukkpüksid Lores No. 27 püüavad pilke kõikjal. Need mustad võrksukkpüksid sobivad iga riietusega – kanna igapäevaselt tööl või pane jalga õhtul välja minnes. Ümber jala jookseb triip, mis muudab need sukkpüksid eriliseks ja samas ka stiilseks. Tänu väiksele silmale sobivad need ka naisele, kes alles on avastamas seda stiili. On väga mugavad ja vastupidavad. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lamedad õmblused.

Sarnased tooted: Knittex Classique, Knittex Roxana, Lores Cabaret
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores PARADE 40den

7.00

Stiilsed ja elegantsed ruudulised sukkpüksid Lores Parade. Valmistatud väga kvaliteetsest mikrokiust, tänu millele on need sukkpüksid pehmed ja vastupidavad. Lores Parade sukkpükste ruuduline muster on õrn ja peen, mis muudab iga riietuse ainulaadseks ning stiilseks. Mustal taustal on kontrastiks heledad triibud. Ruudulised sukkpüksid sobivad ideaalselt erinevate stiilidega – alates ametlikust riietusest kuni vabaaja riietuseni. Ruuduline muster on ajatu ning alati moes ning seetõttu sobivad need sukkpüksid erinevate riiete kombinatsioonidega. Nendes sukkpükstes näed alati elegantne ja moodne välja. Nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Lores Valentina, Lores Fortuna
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores RUBENS 30den

7.00

Klassikalised ühevärvilised sukad Lores Rubens sobivad ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka erilistel puhkudel kandmiseks. Kui otsid kleidi või seeliku juurde aksessuaari, mis rõhutaks sinu jalgu ja annaks enesekindlust, siis Lores klassikalised sukad on selleks just ideaalsed. Üleval ääres on kaks silikoonriba, mis hoiavad sukad kindlalt paigal ning ei lase neil alla rulluda. Sobita neid klassikalisi ühevärvilisi sukkasid oma lemmikriietusega argipäeval tööle minnes või peoõhtul välja minnes.

Sarnased tooted: Adrian Hera, Ballerina 532, Ballerina 535, Ballerina 469, Lores Milano
Värv: golde, must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores STELLA 15den

4.50

Lores Stella ainulaadse disainiga sukkpüksid sobivad kandmiseks nii seeliku kui ka pükstega, kuna neil puudub nähtav püksiosa. Need on üleni läbipaistvad ning tänu lamedatele õmblustele on Stella sukkpüksid riiete all diskreetsed. Puuvillane vahetükk tagab kandmismugavuse ning nähtamatult tugevdatud varbaosa muudab Lores Stella sukkpüksid vastupidavaks.

Sarnased tooted: Knittex Isabelle, Romartex Karina, Fiore Savello
Värv: visione, golde, must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores TROCADERO 40den

5.50

Lores klassikalised sukkpüksid Trocadero sobivad nii kleidi ja seelikuga, kuid miks ka mitte lühikeste pükstega kandmiseks. Sukkpükste matt viimistlus väldib valguse peegeldumist ning seega ei tekita sukkpüksid optiliselt jalgu paksendavat efekti. Lores sukkpüksid on jalas mugavad, märkamatud ja kerged nagu sulg – neid kandes on tunne nagu ei olekski midagi jalas. Olgu sinu stiil klassikaline või mänguline – Lores Trocadero 40 den sukkpüksid on täiuslik valik igaks hetkeks. Kergelt toetav püksteosa, tugevdatud varbaosa, mugav puuvillane vahetükk.

Sarnased tooted: Lores Stella, Knittex Isabelle, Adrian Tricia, Fiore Corazon, Romartex Karina
Värv: visione, šokolaadipruun, must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Lores TULLE 20den

6.50

Lores Tulle täpilised sukkpüksid on stiilseks aksessuaariks igale riietusele. Need sobivad nii nahkseeliku kui ka õhulise romantilise tüllkleidiga. Lores täppidega sukkpüksid on väga mugavad ning vastupidavad. Kanna neid argipäeval kontoris, pane jalga romantilisele kohtingule või lisa salapära peoriietusele. Mugav vahetükk ja nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Adrian Dottie, Fiore Bliss Balls, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 87% polüamiid, 13% elastaan

Lores VALENTINA 40den

7.00

Stiilsed ja elegantsed ruudulised sukkpüksid Lores Valentina sobivad ideaalselt naisele, kes soovib rõhutada oma naiselikkust ja stiili. Valmistatud väga kvaliteetsest mikrokiust, tänu millele on need sukkpüksid pehmed ja vastupidavad. Lores Valentina sukkpükste ruuduline muster on õrn ja peen, mis muudab iga riietuse ainulaadseks ning stiilseks. Punasel taustal on kontrastiks heledad triibud. Punased ruudulised sukkpüksid sobivad ideaalselt erinevate stiilidega – alates ametlikust riietusest kuni vabaaja riietuseni. Ruuduline muster on ajatu ning alati moes ning seetõttu sobivad need sukkpüksid erinevate riiete kombinatsioonidega. Nendes sukkpükstes näed alati elegantne ja moodne välja. Nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Lores Parade, Lores Fortuna
Värv: punane
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores CABARET

6.00
Lores Cabaret klassikalised väikeste silmadega võrksukkpüksid lisavad stiili igale riietusele. Tänu oma väikestele silmadele sobivad võrksukkpüksid ka nendele naistele, kes alles tahavad katsetada seda trendi. Lores võrksukkpüksid on ilma õmblusteta, seega on need riiete all nähtamatud. Cabaret sukkpüksid sobivad nii kleitide, pükste, lühikeste pükste kui ka seelikutega. Mugav vahetükk ning nähtamatult tugevdatud varbaosa.
Sarnased tooted: Knittex Classique, Knittex Roxana, Lores No. 027
Värv: must, natural, punane
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores CARNEVALE 20den

7.00

Lores Carnevale lurexiga poolläbipaistvad sukkpüksid on särav moeelement igasuguse riietumise stiili juurde. Hõbedaselt läikivad sukkpüksid lisavad riietusele pidulikkust ja glamuuri. Samas on see mudel huvitavaks täienduseks ka igapäevastele riietuskombinatsioonidele. Tänu lamedatele õmblustele jäävad need sukkpüksid ka kitsa riietuse all märkamatuks. Mugav puuvillane vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Lores Luna, Fiore Rissa, Fiore Veronica
Värv: must/hõbedane
Koostis: 70% polüamiid, 18% metalsed niidid, 12% elastaan

Lores FOGLIAME 40den

7.00

Lorese lehemustriga sukkpüksid on on elegantsed ja originaalsed ning ainulaadne aksessuaar mis tahes riietuse juurde. Need mustrilised sukkpüksid toovad suurepäraselt esile jalgade ilu ja veetluse. Sobivad kandmiseks nii argipäeval tööl kui ka õhtul välja minnes. Lehemustriga sukkpüksid on hoolikalt kavandatud nii, et need ei pigistaks taljeosas ega varvaste juures. Ühendades elegantsuse ja vastupidavuse muudavad Lores Fogliame sukkpüksid teie stiili täiuslikuks. Mugav vahetükk ning nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Aquarious, Fiore Serpente, Fiore Love Affair
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores MILANO 60den

6.50

Klassikalised matid sukad Lores Milano sobivad nii kontorisse, romantilisele kohtingule kui ka glamuursele peole. Need on stiilsed ja mugavad sukad. Milano 60 den sukad on äärmiselt vastupidaavd tänu oma paksusele ning ka tugevdatud varbaosale. Üleval ääres on sametpehme pits, mis hoiab sukad kindlalt paigal.

Sarnased tooted: Ballerina 531, Ballerina 532, Ballerina 346
Värv: punane, veinipunane, must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan

Lores ROYAL

6.50

Kaunid ja naiselikud võrksukad püüavad pilke kõikjal. Kombineeri neid pükste, kleidi või seelikuga. Lores võrksukad on ajatu klassika ning alati moes. Rõhuta oma naiselikkust ja lisa stiili igale riietusele. Võrksukad on mugavad ning seisavad kindlalt paigal ja ei rullu alla.

Sarnased tooted: Adrian Hera, Lores Rubens, Lores Casino, Lores Milano
Värv: must, punane
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan