Näitan 1–30 vastet 33 hulgast

Fiore AQUARIUS 30den

7.00

Fiore Aquarius sukkpüksid on saanud inspiratsiooni loodusest. Need mustrilised sukkpüksid ühendavad maa ja vee kauniks mustriks. Väikestest ruudukestest ja peenikestest joontest moodustub lainemuster, mis ulatub reie peale ning sealt edasi jätkub roosidega muster. Kokku moodustub kaunis ja naiselik ning õrn muster. Need sukkpüksid on stiilsed ja elegantsed ning nendega püüad pilke kõikjal. Sobivad kandmiseks igas olukorras ning iga riietusega. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Camea, Fiore Fresno, Fiore Serpente
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Fiore BLOOMING DAY 40den

7.00

Kauni lillemustriga naiselikud sukkpüksid sügiseselt romantilise rohekas-kanarbiku värvitoonis. Muuda oma päev eriliseks ja õitsvaks Fiore Blooming Day mudeliga. Tunne ennast nendes lillelise mustriga sukkpükstes naiselikult kaunina nii argipäeval tööle minnes kui ka peoõhtul välja minnes. Pilke püüavad Blooming Day sukkpüksid kõikjal.

Mustrilised, mikrofiibriga läbipaistmatud matid sukkpüksid. Mugav vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa. Valmistatud kvaliteetsest kaetud niidist, mis muudab sukkpüksid vastupidavamaks, aga ka pehmemaks ning ideaalselt sobivaks.

Värv: must/ rohekas-kanarbik
Sarnased tooted: Adrian Thea, Ballerina 531, Ballerina 535
Koostis: 82% polüamiid, 10% elastaan, 8% polüpropüleen

Fiore CAMEA 30den

5.00

Peened jooned jooksevad ümber jala ning moodustavad kauni keti imitatsiooni suuremate ja väiksemate lülidega. Fiore Camea sukkpüksid tõstavad sinu jalgade ilu esile ilma täiendavate aksessuaarideta. Need on pilkupüüdvad ja stiilsed. Fiore mustrilised sukkpüksid sobivad kandmiseks nii tööl kui ka õhtul välja minnes. Valmistatud 3D tehnoloogia abil kvaliteetsetest kaetud niitidest, mis muudavad sukkpüksid vastupidavamaks. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Fresno, Fiore Rockabilly
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Fiore CANDY 20den

6.00

Laiad mustad triibud jooksevad ümber jala ja tekitavad triibulise pulgakommi efekti. Erilise disaini ja laiade triipudega Fiore sukkpüksid on pilkupüüdvad, kuid samas lisavad igale riietusele ka salapära ning elegantsust. Pane need jalga hommikul tööle või õhtul peole minnes – pilke püüad kindlasti kõikjal. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Fresno, Fiore Metropolitan, Fiore Taxi
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore CATCHY 15den

7.50

Tunned, et oled pilkude ja imetluste võrgus? Ilmselt aitavad sellele kaasa Fiore Catchy sukkpüksid oma õrna võrkmustriga – klassikaline, kuid samas ka glamuurne. Võrkmuster ulatub reie ülaossa ning lõppeb musta peenikese ääristusega. Need Fiore sukkpüksid sobivad iga riietusega ja muudavad selle stiilseks. Kanna neid iga päev tööl või pane jalga pidulikule üritusele. Nähtamatult tugevdtaud varbaosa, lame õmblus, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Knittex Roxana, Adrian Tanzia, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore CORAZON 20den

6.00

Klassikalised mustad sukkpüksid, millele lisab sensuaalsust südamekujuline muster sukkpükste ülaosas. Fiore Corazon sukkpüskid on Sensual tootesarja mudel. Mugav lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, valmistatud kaetud elastsest niidist, mis muudab sukkpüksid vastupidavamaks.

Sarnased tooted: Fiore Orient Charm, Adrian Tanzia, Ballerina 394, Ballerina 308
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 12% elastaan, 2% polüpropüleen, 1% puuvill

Fiore DANDELION 40den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid valge võilille kujutisega jala taga allosas. Fiore Dandelion sukkpüksid sobivad kandimseks igapäevaselt, kuid kindlasti lisavad midagi juurde ka igale piduriidele. Tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suusrustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Blooming Day, Fiore Filigree, Fiore Oleander, Fiore Pavone
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 14% elastaan, 1% polüpropüleen

Fiore FILIGREE 20den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid, millel püüab pilku hõbeniitidega kaunistatud muster jala allosas. Fiore sukkpüksid Filigree lisavad sära ning kaunistavad mistahes riietust nii argi- kui pidupäeval. Mugav ülemine äär. Nähtamatult tugevdatud  varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Adrian Tricia, Fiore Blooming Day, Fiore Pavone, Fiore Savello
Värv: must/ hõbedased niidid
Koostis: 87% polüamiid, 12% elastaan, 1% metalsed niidid

Fiore FRESNO 20den

5.00

Üle jala jooksvad peenikesed jooned moodustavad tervikliku ruudulise mustri. Fiore sukkpükste Fresno ruuduline muster on väga elegantne ja pilkupüüdev. Need mustrilised sukkpüksid lisavad stiili igale riietusele ja neid saab sobitada erinevate stiilidega. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Modern Classic, Fiore Rissa
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore IMPRESSA 20den

7.20

Võrratu geomeetriline muster jätab alati hea mulje. Need mustrilised sukkpüksid on omanäolised ja vaieldamatult pilkupüüdvad. Lisavad stiili igasugusele riietusele ja sobivad kandmiseks nii argipäeval kontoris kui ka pidulikul hetkel välja minnes. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Modern Vintage, Fiore Rockabilly, Fiore Matilda
Värv: must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore MATILDA 40den

6.00

Läbipaistmatud hallid ruudumustriga sukkpüksid lisavad elegantsi igale riietusele. Püüa pilke kõikjal ja igas olukorras. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, suurustel 3 ja 4 on nähtamatu vahetükk, mugav lame õmblus.

Sarnased tooted: Fiore Twist Again, Veneziana Vega
Värv: melange (hall)
Koostis: 53% polüester, 32% elastaan, 15% polüamiid

Fiore METROPOLITAN 40den

7.00

Moodsad triipudega sukkpüksid. Fiore Metropolitan  mudelil on kombineeritud kaks kontrastset mustrit – ajatud täpid vöökohas ning hallid triibud jalaosal. Kanna neid sukkpükse argipäeval tööl või pidulikul gaalaõhtul. Püüa pilke kõikjal. Valmistatud 3D tehnoloogia abil kvaliteetsest kaetud niidist, mis suurendab sukkpükste vastupidavust ja muudab need pehmeks. Sobivad ideaalselt jalga. Lame õmblus, tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Xara, Adrian Thea
Värv: must/ hall
Koostis: 86% polpüamiid, 14% elastaan

Fiore MODERN CLASSIC 20den

7.00

Kombinatsioon Sinu lemmikutest täppidest klassikalise võrgumustriga sukkpükstel. Täpid ja rombid moodustavad pilkupüüdva mustri. Enam ei pea Sa pead murdma, et kas võtta täpid või rombid – nüüd saad mõlemad korraga. Kanna Fiore Modern Classic 20 den sukkpükse kõikjal ja tunne ennast enesekindlalt igas olukorras. Täpi-rombimuster muudab Sind pilkupüüdvalt kauniks. Mugav puuvillane vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Bliss Balls, Mona Gaya, Fiore Funny GameFiore Spot
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore MODERN VINTAGE 30den

7.00

Julge mustriga sukkpüksid Fiore Modern Vintage. Antud mustrilised sukkpüksid püüavad pilke kõikjal – nii töö olles kui õhtul välja minnes. Kombineeri neid sukkpükse julgelt erineva riietuse ja stiilidega. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Veneziana Maribelle, Adrian Thea, Fiore Rissa
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Fiore NEON SPRINKLE 15den

6.00

Täpilised sukkpüksid, mis toovad päikse välja ka vihmasel päeval. Oranžid täpid mustal taustal püüavad pilke kõikjal ja toovad naeratuse näole. Fiore Neon Sprinkle täppidega sukkpüksid sobivad kandmiseks nii hallil argipäeval kontoris kui ka õhtul sõprade või kallimaga välja minnes. Nendes sukkpükstes tunned end alati enesekindlalt ning särad kõikjal tähena. Valmistatud kaetud vastupidavamat niidist, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Bliss Balls, Mona Gaya, Knittex Emotion
Värv: must/oranž
Koostis: 85% polüamiid, 12% elastaan, 3% polüpropüleen

Fiore OLEANDER 8den

5.00

Kaunid naiseliku lillemustriga sukkpüksid. Jala alumise osa välisküljel on kaunis valge lill elegantsel mustal taustal – lihtne aga samas väga stiilne. Fiore Oleander sukkpüksid sobivad ideaalselt nii argi- kui ka pidupäeva riietuse juurde. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Blooming Day, Fiore Filigree, Fiore Pavone
Värv: must/ valge
Koostis: 86% polüamiid, 10% elastaan, 4% polüpropüleen

Fiore ORIENT CHARM 15den

8.00

Maagiliselt kaunite ornamentidega sukkpüksid. Fiore Orient Charm sukkpüksid on justkui raamatust “Tuhat ja üks ööd”, kujutades Idamaade rikkust. Üks, mis on kindel – naised, kes armastavad rikkalikke ja peeneid mustreid ei pea pettuma. Arabesksed motiivid, ornamendid kaunistatud hõbeniitidega, läiklevad poolkuu kujutised – Orient Charm sukkpüksid on tõeline pärl. Püüa pilke kõikjal!

Mugav vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus.

Värv: must
Sarnased tooted: Ballerina 308, Ballerina 287
Koostis: 81% polüamiid, 8% elastaan, 6% polüpropüleen, 5% metalsed niidid

Fiore PAVONE 20den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid pilkupüüdva paabulinnu mustriga jala allosas, mis püüab pilke kõikjal. Fiore Pavone sukkpüksid sobivad nii klassikalise kleidi kui ka pükstega. Kanna argipäeval tööl või pane jalga peole minnes. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lamedad õmblused, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarvased tooted: Fiore Blooming Day, Adrian Regine, Adrian Tricia
Värv: must
Koostis: 75% polüamiid, 20% elastaan, 5% polüpropüleen

Fiore POISON 20/40den

7.50

Suka imitatsiooniga sukkpüksid Fiore Poison. Kaunis naiselik mudel paljastab ahvatlevalt jala tagumise osa. Hõbeniidiga ääristatud servad lisavad glamuuri igale riietusele mistahes olukorras. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Orient Charm, Fiore Rissa, Ballerina 394, Fiore Noira
Värv: must
Koostis: 87% polüamiid, 12% elastaan, 1% metalsed niidid

Fiore POTPOURRI 60den

8.00

Valged mustade suurte lillemotiividega sukkpüksid muudavad stiilseks mistahes riietuse. Tunne end Fiore Potpourri sukkpükstes enesekindlalt igas olukorras. Nendega püüad pilke kõikjal. Pane lillelised sukkpüksid jalga tööle või õhtul peole minnes. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Blooming Day, Fiore Sharon
Värv: valge/must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore ROCKABILLY 30den

6.00

Elegantse ruudulise mustriga sukkpüksid. Jalga pannes venivad ruudud diagonaalseteks rombideks, mis muudavad jalad saledamaks. Fiore Rockabilly klassikalised mustad mustriga sukkpüksid püüavad pilke kõikjal. Neid saab julgelt kombineerida triipude ja täppidega ning erinevate riiete ja stiilidega. Valmistatud kvaliteetsest kaetud niidist, mis muudab sukkpüksid vastupidavamaks ja pehmeks. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Adrian Hera, Modern Classic, Veneziana Maribelle
Värv: must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore ROMINA 20den

6.00

Klassikalised mustad sukad naiselikult kauni pitsäärega. Fiore Romina klassikalised sukad kaunistavad mistahes riietust nii argi- kui pidupäeval. Tunne ennast enesekindlalt igas olukorras. Pitsäärel on kaks silikoonriba, mis hoiavad sukad mugavalt üleval ja ei lase neil alla vajuda. Valmistatud kaetud elastsest niidist, mis muudab sukad vastupidavamaks. Nähtamatult tugevdatud varbaosa.

NB! Meie tootevalikus on värvitoon Natural.

Sarnased tooted: Ballerina 536, Ballerina 537, Romartex Adele
Värv: natural
Koostis: 86% polüamiid, 14% elastaan

Fiore SAVELLO 20den

5.00

Kaunid klassikalised mustad sukkpüksid, millel püüab pilku lehemuster pahkluul. Fiore Savello sukkpüksid kaunistavad mistahes riietust nii argi- kui ka pidupäeval. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Pavone, Adrian Tricia, Ballerina 531, Fiore Blooming Day
Värv: must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore SERPENTE 30den

6.00

Elegantse ussinahka meenutava mustriga sukkpüksid naistele, kellel on temperamenti. Fiore Serpente mustrilised sukkpüksid püüavad pilke kõikjal. Sobivad kandmiseks nii klassikalise tööriietuse kui ka peoriietusega. Tunne ennast enesekindlalt igas olukorras. Valmistatud kvaliteetsetes kaetud niitidest, mis muudavad sukkpüksid vastupidavamaks ja tagavad sukkpükste suurepärase sobivuse. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Sharon, Romartex Rose II, Romartex Rose IV, Romartex Rose V
Värv: must
Koostis: 86% polüamiid, 14% elastaan

Fiore SFIORAMENTO 20den

5.00

Lihtsad kuid elegantsed mustad Fiore sukkpüksid. Jala alaosa välisküljel on hõbedane veepinnale maanduva ja oma tiibu sirutava kure motiiv. Need sukkpüksid sobivad ideaalselt nii õhtul välja minemiseks kui ka hommikul tööle minemiseks. Hõbedane graatsiline kure vari ei jää märkamata kellelgi. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Filigree, Fiore Oleander, Fiore Pavone, Fiore Savello
Värv: must/ hõbe
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore STEREO 40den

8.00

Kütkestavad kirsipunased sukkpüksid. Fiore Stereo värvilised sukkpüksid sobivad igasuguse stiiliga. Need sobivad suurepäraselt kandmiseks nii argipäeval tööl kui ka õhtul peole minnes. Lame õmblus, tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Matilda, Fiore Twist Again, Veneziana Maribelle
Värv: kirsipunane
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore SUPER NATURAL 20den

5.00

Võrgumustriga nahatooni sukkpüksid Fiore Super Natural. Klassikaline mudel, mida saad kanda igapäevaselt tööl või ka pidulikel sündmustel. Sobib mistahes riietuse juurde. Valmistatud kvaliteetsetest kaetud niitidest, mis muudavad sukkpüksid vastupidavamaks. Lamedad õmblused, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Srnased tooted: Knittex Classique, Knittex Isabelle, Romartex Romi, Romartex Karina
Värv: natural
Koostis: 86% polüamiid, 14% elastaan

Fiore TAXI 60den

7.00

Mustad laia triibuga sukkpüksid täiendavad igas stiilis riietust. Sobivad kandmiseks nii argipäeval tööl kui ka mistahes pidulikul üritusel. Triibu heledam osa moodustub läbikumava nahatooni abil. Valmistatud 3D tehnoloogia abil, mis muudab sukkpüksid vastupidavamaks ning pehmemaks. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Metropolitan, Fiore Xara, Adrian Thea
Värv: must
Koostis: 82% polüamiid, 18% elastaan

Fiore TAYA 20den

6.00

Põlviku imitatsiooniga sukkpüksid Fiore Taya. Üle põlve ulatuv kaunis lilleornamentidega muster lisab naiselikkust ning samal ajal kelmikust igale riietusele. Need stiilsed Fiore sukkpüksid sobivad kandmiseks nii argipäeval tööl kui ka mistahes pidulikul üritusel. Elastaaniga kaetud niit muudab sukkpüksid vastupidavamaks. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Adrian Tanzia, Ballerina 394, Fiore Noira, Lores Genova, Veneziana Maribelle
Värv: must
Koostis: 89% polüamiid, 10% elastaan, 1% puuvillane vahetükk

Fiore TWIST AGAIN 40den

7.00

Lihtne kuid elegantne ruudumuster lisab iseloomu igale riietusele. Ühest küljest on tegemist elava graafilise stiilielemendiga, kuid teisest küljest annab see sulle eksimatu klassikalise välimuse. Ruudumuster on viimastel aastatel läbi teinud taasünni ja muutunud üha populaarsemaks. Elegantsed ruudud tõmbavad pilke kõikjal ja igas olukorras. Ruudumuster moodustub hallidest ja mustadest ruutudest. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, suurustel 3 ja 4 on mugav vahetükk.

Sarmased tooted: Fiore Modern Vintage, Fiore Rockabilly
Värv: must/ hall
Koostis: 77% polüamiid, 19% polüester, 4% elastaan