Veebipoe SUKAMUSTER.EU (edaspidi Veebipood) omanik on SkywardProject OÜ (registrikood 11180198), asukohaga Kraavihalli tee 16, Randvere küla, Viimsi vald, 74016 Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda kohe pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, juhul kui ostjale toode ei sobi või on defektiga.

Toode peab olema kasutamata ja pakendis. Toodet tohib kasutada ainult sellisel viisil, mis on vajalik selle omadustes veendumiseks nii nagu see on lubatud füüsilises poes. Kui tootel on kasutamise märke, siis on meil õigus vähendada tagastatavat summat toote väärtuse vähenemise võrra.

Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele. Tagastame toote maksumuse ilma postikuluta 7 tööpäeva jooksul tagastusvormil märgitud pangakontole.