Näitan 1–30 vastet 66 hulgast

Adrian HERA 20den

7.00

Kaunid ning pilkupüüdvad rombimustriga sukad. Kanna iga päev kontoris või pane jalga peoõhtul. Valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast niidist, tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Knittex Subtle, Lores Casino, Veneziana Ar Hypnose, Adrian Cassandra, Adrian Rosette

Värv: must

Koostis: 93% polüamiid, 7% elastaan

Adrian TRICIA 20den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid, mille muudab eriliseks pahkluu juures olev õrn muster. Kanna Adrian Tricia sukkpüksi julgesti ka tööl, kuna õrn muster toob jalad esile. Sa tunned ennast mugavalt ja enesekindlalt. Need sukkpüksid sobivad ideaalselt ka peole minemiseks – klassikaline must on kombineeritud õrna mustriga, mis muudab iga riietuse eriliseks. Mugav vahetükk.

Sarnased tooted: Adrian Arlette, Adrian Isabelle
Värv: must
Koostis: 93% polüamiid, 7% elastaan

Ballerina 531, 60den

15.00

Elegantsed mustad sukad jalustrabava  ornamendimustriga jalalaba peal. Sukkade üleval ääres on kaunis pits. Ballerina 531 sukkadega tunned ennast naiselikult kaunina igas olukorras. Sobivad kandmiseks nii argi- kui pidupäeval. Õrnalt lõhnastatud.

Sarnased tooted: Ballerina 522, Ballerina 319
Koostis: 82% polüamiid, 18% elastaan
Värv: must

Ballerina 532, 20/60den

15.00

Klassikalised mustad sukad, mis üllatavad kauni mustriga reiel. Mustale ja nahatooni mustrile annab kontrasti hall toon. Ornamendimuster on pitsiga ühendatud lainelist joonekestega. 60den sukaosa ja pitsi vahele jääb 20den nahatooni osa. Ääres on kaunis pits. Ballerina 532 sukkadega tunned ennast sunsuaalsena ja naiselikult kaunina igas olukorras. Õrnalt lõhnastatud.

Sarnased tooted: Ballerina 443, Ballerina 522, Ballerina 529, Ballerina 319
Värv: must/ nahatoon/ hall
Koostis: 82% polüamiid, 18% elastaan

Ballerina 535, 20den

15.00

Mustad sukad kauni lillemustriga jala sääre allosas ja reie välisküljel. Mustri toob esile sinna põimitud hallivärvi niit. Tunne ennast lummavalt naiselikult igal hetkel. Püüa pilke kõikjal. Õrnalt lõhnastatud.

Sarnased tooted: Adrian Rosette, Ballerina 473, Ballerina 419
Värv: must
Koostis: 82% polüamiid, 18% elastaan

Ballerina 546, 20/60den

15.00

Sensuaalsed sukaimitatsiooniga sukkpüksid. Sukaimitatsioon lõppeb mustriosaga ning jätkub sukatripi imitatsiooniga. Mustriosa on musta ja halliga. Sukkpükste ülaosa on 20den. Ballerina 546 sukkpükstes tunned ennast sensuaalsena ja naiselikult kaunina igas olukorras. Sobivad kandmiseks nii argi- kui pidupäeval. Ballerina sukkpüksid on õrnalt lõhnastatud.

Sarnased tooted: Knittex Pretty, Knittex Surprise, Adrian Tanzia, Ballerina 394, Knittex Glam
Värv: must/ nahatoon
Koostis: 79% polüamiid, 18% elastaan, 3% puuvill

Fiore AQUARIUS 30den

7.00

Fiore Aquarius sukkpüksid on saanud inspiratsiooni loodusest. Need mustrilised sukkpüksid ühendavad maa ja vee kauniks mustriks. Väikestest ruudukestest ja peenikestest joontest moodustub lainemuster, mis ulatub reie peale ning sealt edasi jätkub roosidega muster. Kokku moodustub kaunis ja naiselik ning õrn muster. Need sukkpüksid on stiilsed ja elegantsed ning nendega püüad pilke kõikjal. Sobivad kandmiseks igas olukorras ning iga riietusega. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Camea, Fiore Fresno, Fiore Serpente
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Fiore BLISS BALLS 15den

7.00

Värviliste täppidega sukkpüksid. Fiore Bliss Balls 20 den täpilised sukkpüksid on jõu ja rõõmuallikaks. Värvilised täpid on puistatud sukkpükstele laiali nagu kuivatatud puuvilja tükid. Tunne ennast veidi metsikult ja lustlikult. Värvilised täpid toovad värvi ja vaheldust igapäeva ellu. Püüa Fiore Bliss Balls sukkpükstega pilke nii tööl kui peol olles. Mugav puuvillane vahetükk, lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Adrian Dottie, Fiore Giulietta, Knittex Emotion, Adrian Spots
Värv: must/ punane
Koostis: 87% polüamiid, 10% elastaan, 3% polüpropüleen

Fiore BLOOMING DAY 40den

7.00

Kauni lillemustriga naiselikud sukkpüksid sügiseselt romantilise rohekas-kanarbiku värvitoonis. Muuda oma päev eriliseks ja õitsvaks Fiore Blooming Day mudeliga. Tunne ennast nendes lillelise mustriga sukkpükstes naiselikult kaunina nii argipäeval tööle minnes kui ka peoõhtul välja minnes. Pilke püüavad Blooming Day sukkpüksid kõikjal.

Mustrilised, mikrofiibriga läbipaistmatud matid sukkpüksid. Mugav vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa. Valmistatud kvaliteetsest kaetud niidist, mis muudab sukkpüksid vastupidavamaks, aga ka pehmemaks ning ideaalselt sobivaks.

Värv: must/ rohekas-kanarbik
Sarnased tooted: Adrian Thea, Ballerina 531, Ballerina 535
Koostis: 82% polüamiid, 10% elastaan, 8% polüpropüleen

Fiore CAMEA 30den

5.00

Peened jooned jooksevad ümber jala ning moodustavad kauni keti imitatsiooni suuremate ja väiksemate lülidega. Fiore Camea sukkpüksid tõstavad sinu jalgade ilu esile ilma täiendavate aksessuaarideta. Need on pilkupüüdvad ja stiilsed. Fiore mustrilised sukkpüksid sobivad kandmiseks nii tööl kui ka õhtul välja minnes. Valmistatud 3D tehnoloogia abil kvaliteetsetest kaetud niitidest, mis muudavad sukkpüksid vastupidavamaks. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Fresno, Fiore Rockabilly
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Fiore CATCHY 15den

7.50

Tunned, et oled pilkude ja imetluste võrgus? Ilmselt aitavad sellele kaasa Fiore Catchy sukkpüksid oma õrna võrkmustriga – klassikaline, kuid samas ka glamuurne. Võrkmuster ulatub reie ülaossa ning lõppeb musta peenikese ääristusega. Need Fiore sukkpüksid sobivad iga riietusega ja muudavad selle stiilseks. Kanna neid iga päev tööl või pane jalga pidulikule üritusele. Nähtamatult tugevdtaud varbaosa, lame õmblus, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Knittex Roxana, Adrian Tanzia, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore FILIGREE 20den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid, millel püüab pilku hõbeniitidega kaunistatud muster jala allosas. Fiore sukkpüksid Filigree lisavad sära ning kaunistavad mistahes riietust nii argi- kui pidupäeval. Mugav ülemine äär. Nähtamatult tugevdatud  varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Adrian Tricia, Fiore Blooming Day, Fiore Pavone, Fiore Savello
Värv: must/ hõbedased niidid
Koostis: 87% polüamiid, 12% elastaan, 1% metalsed niidid

Fiore FRESNO 20den

5.00

Üle jala jooksvad peenikesed jooned moodustavad tervikliku ruudulise mustri. Fiore sukkpükste Fresno ruuduline muster on väga elegantne ja pilkupüüdev. Need mustrilised sukkpüksid lisavad stiili igale riietusele ja neid saab sobitada erinevate stiilidega. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Modern Classic, Fiore Rissa
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore IMPRESSA 20den

7.20

Võrratu geomeetriline muster jätab alati hea mulje. Need mustrilised sukkpüksid on omanäolised ja vaieldamatult pilkupüüdvad. Lisavad stiili igasugusele riietusele ja sobivad kandmiseks nii argipäeval kontoris kui ka pidulikul hetkel välja minnes. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Modern Vintage, Fiore Rockabilly, Fiore Matilda
Värv: must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore METROPOLITAN 40den

7.00

Moodsad triipudega sukkpüksid. Fiore Metropolitan  mudelil on kombineeritud kaks kontrastset mustrit – ajatud täpid vöökohas ning hallid triibud jalaosal. Kanna neid sukkpükse argipäeval tööl või pidulikul gaalaõhtul. Püüa pilke kõikjal. Valmistatud 3D tehnoloogia abil kvaliteetsest kaetud niidist, mis suurendab sukkpükste vastupidavust ja muudab need pehmeks. Sobivad ideaalselt jalga. Lame õmblus, tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Xara, Adrian Thea
Värv: must/ hall
Koostis: 86% polpüamiid, 14% elastaan

Fiore MODERN CLASSIC 20den

7.00

Kombinatsioon Sinu lemmikutest täppidest klassikalise võrgumustriga sukkpükstel. Täpid ja rombid moodustavad pilkupüüdva mustri. Enam ei pea Sa pead murdma, et kas võtta täpid või rombid – nüüd saad mõlemad korraga. Kanna Fiore Modern Classic 20 den sukkpükse kõikjal ja tunne ennast enesekindlalt igas olukorras. Täpi-rombimuster muudab Sind pilkupüüdvalt kauniks. Mugav puuvillane vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Bliss Balls, Mona Gaya, Fiore Funny GameFiore Spot
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore NEON SPRINKLE 15den

6.00

Täpilised sukkpüksid, mis toovad päikse välja ka vihmasel päeval. Oranžid täpid mustal taustal püüavad pilke kõikjal ja toovad naeratuse näole. Fiore Neon Sprinkle täppidega sukkpüksid sobivad kandmiseks nii hallil argipäeval kontoris kui ka õhtul sõprade või kallimaga välja minnes. Nendes sukkpükstes tunned end alati enesekindlalt ning särad kõikjal tähena. Valmistatud kaetud vastupidavamat niidist, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Bliss Balls, Mona Gaya, Knittex Emotion
Värv: must/oranž
Koostis: 85% polüamiid, 12% elastaan, 3% polüpropüleen

Fiore OLEANDER 8den

5.00

Kaunid naiseliku lillemustriga sukkpüksid. Jala alumise osa välisküljel on kaunis valge lill elegantsel mustal taustal – lihtne aga samas väga stiilne. Fiore Oleander sukkpüksid sobivad ideaalselt nii argi- kui ka pidupäeva riietuse juurde. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Blooming Day, Fiore Filigree, Fiore Pavone
Värv: must/ valge
Koostis: 86% polüamiid, 10% elastaan, 4% polüpropüleen

Fiore PAVONE 20den

5.00

Klassikalised mustad sukkpüksid pilkupüüdva paabulinnu mustriga jala allosas, mis püüab pilke kõikjal. Fiore Pavone sukkpüksid sobivad nii klassikalise kleidi kui ka pükstega. Kanna argipäeval tööl või pane jalga peole minnes. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lamedad õmblused, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarvased tooted: Fiore Blooming Day, Adrian Regine, Adrian Tricia
Värv: must
Koostis: 75% polüamiid, 20% elastaan, 5% polüpropüleen

Fiore RISSA 20den

7.00

Hõbedaste niitidega kaunis säbruline muster. Hõbedased niidi vahelduvad mustade nurgakestega moodustades hõbeda-mustakirju rombimustri. Sära ja püüa pilke kustahes kohas millal iganes.

Mugav vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus.

Värv: must/ hõbe
Sarnased tooted: Lores Luna, Fiore Veronica, Lores Carnevale
Koostis: 86% polüamiid, 8% elastaan, 3% polüpropüleen, 3% metalsed niidid

 

Fiore SAVELLO 20den

5.00

Kaunid klassikalised mustad sukkpüksid, millel püüab pilku lehemuster pahkluul. Fiore Savello sukkpüksid kaunistavad mistahes riietust nii argi- kui ka pidupäeval. Nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Pavone, Adrian Tricia, Ballerina 531, Fiore Blooming Day
Värv: must
Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Fiore SERPENTE 30den

6.00

Elegantse ussinahka meenutava mustriga sukkpüksid naistele, kellel on temperamenti. Fiore Serpente mustrilised sukkpüksid püüavad pilke kõikjal. Sobivad kandmiseks nii klassikalise tööriietuse kui ka peoriietusega. Tunne ennast enesekindlalt igas olukorras. Valmistatud kvaliteetsetes kaetud niitidest, mis muudavad sukkpüksid vastupidavamaks ja tagavad sukkpükste suurepärase sobivuse. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Sharon, Romartex Rose II, Romartex Rose IV, Romartex Rose V
Värv: must
Koostis: 86% polüamiid, 14% elastaan

Fiore SFIORAMENTO 20den

5.00

Lihtsad kuid elegantsed mustad Fiore sukkpüksid. Jala alaosa välisküljel on hõbedane veepinnale maanduva ja oma tiibu sirutava kure motiiv. Need sukkpüksid sobivad ideaalselt nii õhtul välja minemiseks kui ka hommikul tööle minemiseks. Hõbedane graatsiline kure vari ei jää märkamata kellelgi. Lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Filigree, Fiore Oleander, Fiore Pavone, Fiore Savello
Värv: must/ hõbe
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore SHARON 30den

7.00

Kaunid ja naiselikud lillemustriga sukkpüksid. Kas otsid oma stiili ja oled inspireeritud erinevatest stiilidest? Võib-olla on parim lahendus näidata iga päev endast midagi uut. Pane jalga võluvad lillelised sukkpüksid, mis on inspireeritud 70ndatest. 3D sukkpüksid lameda õmblusega. Tugevdatud niit muudab Fiore Sharon 15den sukkpüksid vastupidavamaks. Mugav puuvillane vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Adrian Alison, Fiore Black Dahlia, Fiore Frida, Knittex Rosette
Värv: must
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Knittex ISABELLE 20den

2.40

Klassikalised ühevärvilised sukkpüksid kaunistavad iga naist. Kanna igapäevaselt kontrois või pane jalga peole. Puuvillane vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Värv: natural, mocca

Koostis: 88% polüamiid, 12% elastaan

Allahindlus!

Knittex näomask

Original price was: 2.50€.Current price is: 0.50€.

Korduvkasutatav kahekihiline näomask. Maskil on kahe kihi vahel tasku, kuhu on soovi korral võimalik lisada täiendav filter (nt. paber, puuvillane riie, spetsiaalne HEPA filter jne). Maski kandmine aitab vältida ka näo ja silmade katsumist. Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga.

Hooldamine: peale kandmist tuleb maski pesta kuuma vee ja pesuvahendiga (seep, pesupulber).

Värv: must, tumesinine, roheline, türkiis, sinepikollane, roosa, nahatoon
Koostis: 85% polüamiid, 15% elastaan

Knittex ROSES 20den

6.00

Kaunid sukkpüksid naiseliku roosimustri ja triibuga. Jala taga olev triip algab ja lõppeb roosidega. Roosid lisavad õrnust igapäeva riietusele ning püüavad pilku ka peoõhtul. Roosimuster ei jäta kedagi külmaks. Mugav vahetükk, nähtamatult tugevdatud varbaosa, lame õmblus.

Värv: natural/ punane, must/ punane

Lores 064 100den

10.00

Palmikumustriga sukkpüksid Lores VM064 on jalas sama mõnusad nagu soe ja pehme kampsun seljas. Need 100 den sukkpüksid on aksessuaar, mis peaks olema iga naise sukasahtlis. Kombineerituna pükste ja saabstega annavad Lores VM064 sukkpüksid sulle tütarlapseliku ilme, kuid kombineeritult õhtukleidi, kõrgete kontsade ja mantliga lisavad need sukkpüksid sulle stiili ja iseloomu. Vertikaalselt jooksev muster salendab optiliselt jalgu. Tänu lamedatele õmblustele jäävad need sukkpüksid riiete all märkamatuks. Mugav vahetükk ning tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Taxi, Lores Cristalli, Lores Parade, Veneziana Vega
Värv: must
Koostis: 60% akrüül, 37% polüamiid, 3% elastaan

Lores CRISTALLI 150den

9.50

Paista silma ja sära Lores Cristalli sukkpükstega. Need sukkpüksid on suurepärane kombinatsioon mugavusest ja stiilist, mis on loodud pilke püüdma. Lores Cristalli puuvillased sukkpüksid hõbedaste niitidega rõhutavad sinu jalgade ilu. Lores Cristalli 150 den sukpüksid sobivad suurepäraselt igasuguse riietusega – kanna iga päev tööl või pane jalga peole minnes. Nendes sukkpükstes tunned ennast õhtu kuningannana. Mugav vahetükk ning nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: VM064, Fiore Potpourri, Fiore Rissa, Fiore Veronica
Värv: must/hõbedane
Koostis: 60% puuvill, 30% polüamiid, 5% elastaan, 5% metalsed niidid

Lores FORTUNA 20den

7.00

Mustrilised sukkpüksid tähemotiividega püüavad pilke! Lores Fortuna tähemustriga sukkpüksid täiendavad suurepäraselt erinevaid stiile. Need lisavad võlu sinu riietusele suurejoonelistel õhtutel, aga sobivad ka tagasihoidlikuma igapäevase riietuse juurde. Lorese stiilsed mustrilised sukkpüksid on suurepärane valik nii kohtinguks, igapäevaseks kandmiseks kui ka sõpradega kohtumiseks. Kui see mudel leiab tee sinu sukasahtlisse, saab sellest sinu lemmikaksessuaar, millega täiendada erinevais riietumise stiile! Lores Fortuna sukkpüksid on äärmiselt mugavad ja vastupidavad. Mugav vahetükk ja nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Fiore Catchy, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan