Näitan kõiki 4 vastet

Fiore BLISS BALLS 15den

7.00

Värviliste täppidega sukkpüksid. Fiore Bliss Balls 20 den täpilised sukkpüksid on jõu ja rõõmuallikaks. Värvilised täpid on puistatud sukkpükstele laiali nagu kuivatatud puuvilja tükid. Tunne ennast veidi metsikult ja lustlikult. Värvilised täpid toovad värvi ja vaheldust igapäeva ellu. Püüa Fiore Bliss Balls sukkpükstega pilke nii tööl kui peol olles. Mugav puuvillane vahetükk, lame õmblus, nähtamatult tugevdatud varbaosa.

Sarnased tooted: Adrian Dottie, Fiore Giulietta, Knittex Emotion, Adrian Spots
Värv: must/ punane
Koostis: 87% polüamiid, 10% elastaan, 3% polüpropüleen

Fiore CATCHY 15den

7.50

Tunned, et oled pilkude ja imetluste võrgus? Ilmselt aitavad sellele kaasa Fiore Catchy sukkpüksid oma õrna võrkmustriga – klassikaline, kuid samas ka glamuurne. Võrkmuster ulatub reie ülaossa ning lõppeb musta peenikese ääristusega. Need Fiore sukkpüksid sobivad iga riietusega ja muudavad selle stiilseks. Kanna neid iga päev tööl või pane jalga pidulikule üritusele. Nähtamatult tugevdtaud varbaosa, lame õmblus, mugav vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Knittex Roxana, Adrian Tanzia, Fiore Modern Classic
Värv: must
Koostis: 90% polüamiid, 10% elastaan

Fiore NEON SPRINKLE 15den

6.00

Täpilised sukkpüksid, mis toovad päikse välja ka vihmasel päeval. Oranžid täpid mustal taustal püüavad pilke kõikjal ja toovad naeratuse näole. Fiore Neon Sprinkle täppidega sukkpüksid sobivad kandmiseks nii hallil argipäeval kontoris kui ka õhtul sõprade või kallimaga välja minnes. Nendes sukkpükstes tunned end alati enesekindlalt ning särad kõikjal tähena. Valmistatud kaetud vastupidavamat niidist, nähtamatult tugevdatud varbaosa, puuvillane vahetükk suurustel 3 ja 4.

Sarnased tooted: Fiore Bliss Balls, Mona Gaya, Knittex Emotion
Värv: must/oranž
Koostis: 85% polüamiid, 12% elastaan, 3% polüpropüleen

Lores STELLA 15den

4.50

Lores Stella ainulaadse disainiga sukkpüksid sobivad kandmiseks nii seeliku kui ka pükstega, kuna neil puudub nähtav püksiosa. Need on üleni läbipaistvad ning tänu lamedatele õmblustele on Stella sukkpüksid riiete all diskreetsed. Puuvillane vahetükk tagab kandmismugavuse ning nähtamatult tugevdatud varbaosa muudab Lores Stella sukkpüksid vastupidavaks.

Sarnased tooted: Knittex Isabelle, Romartex Karina, Fiore Savello
Värv: visione, golde, must
Koostis: 92% polüamiid, 8% elastaan