Millised sukkpüksid/sukad on moes 2020/2021 sügis-talvisel hooajal?

Mis siis ikkagi on trendid 2020/2021 hooajal? Iga naine soovib olla moekas ning jälgida hooaja moetrende. Igapäeva elus on infomüra meie ümber palju ning seetõttu otsustasime, et tuleme Sulle appi sukkpükste ja sukkade maailmas ning toome välja algava 2020/2021 hooaja peamised trendid selles valdkonnas.

  1. Sädelevad (lurex) sukkpüksid/ sukad

Sädelevad sukkpüksid sobivad algaval hooajal ideaalselt igas olukorras ja iga riietusega. Need on läbi aegade olnud nr. 1 valik, kui on vaja leida midagi sobivat peoriietuse juurde. Sel hooajal sädeleb kõik eriti suurelt ja uhkelt. Sädelust võib kombineerida teksamaterjali, naha, kudumite, tülliga jne. Sädelevad sukkpüksid toovad Sinu jalad esile nii nagu mitte ühedki teised sukkpüksid. Leia Sukamustri veebipoes olevate sädelevate sukkpükste ja sukkade valikust endale meelepärane toode. Lores Carnevale mudelit näed  SIIN.

  1. Lillemustriga sukkpüksid/ sukad

Trendid 2020/2021 hooajal näitavad, et iga naise sukasahtlis peavad sel hooajal kindlasti olema ka lillemustriga sukkpüksid ja sukad. Lillemuster paneb naised ennast alati õrnade ja lendlevatena tundma. Hetke kuumim trend sukkpükste ja sukkade maailmas on lillemuster (k.a. lillemustriga pitskoega/ võrksukkpüksid). Näiteks, Fiore Frieda roosidega mudelit näed  SIIN. 

  1.  Geomeetrilised mustrid

Kuna käesolev hooaeg on suuresti mõjutatud 70-ndatest ja 80-ndatest, siis ei saa me mööda vaadata nende ajastute suurepärastest geomeetrilistest mustritest. Rombid, triibud, lainelised motiivid mõjuvad ülimalt meelitavalt ning hea uudis naiste jaoks on, et need muudavad jalad pikemaks. Kes meist, naistest, ei sooviks, et jalad näeksid pikemad välja? Sellega saame Sind aidata. Adrian Hera ronbimustriga sukad leiad SIIT.

Kui Sulle tundub, et midagi on riietuse juures puudu ja see näeb igav, siis just geomeetrilise mustriga sukkpüksid on need, mis lisavad riietusele särtsu juurde igas vanuses. Just nii! Olenemata vanusest, kui tunned, mustrilised sukkpüksid ei ole Sinu jaoks, siis proovi geomeetrilise mustriga sukkpükse ja Sa ei pea pettuma!

  1.   Soonikkoes sukkpüksid

Igal talvel on alati kindel valik klassikalised soonikkoes sukkpüksid ja nii ka sel hooajal, mil need on eriti trendikad. Siiani olid populaarsed mustad ning beežid värvitoonid, kuid uuel hooajal löövad laineid ka teised värvid, nt. hall, pruun, tumesinine jne. Soonikkoes sukkpüksid sobivad ideaalselt külmal talvepäeval kandmiseks. Sukamustri tootevalikust leiad endale näiteks mudeli Veneziana Barbara. Vaata SIIN

  1.   Klassikalised mustade täppidega sukkpüksid

Juba aegadest ammustest on naiste sukasahtlis alati leidunud täpilisi sukkpükse ja sukki. Täpilised sukad ja sukkpüksid on ajatu klassika! Nii nagu eelnevatel hooaegadel on ka 2020/2021 hooajal täpilised sukkpüksid üks topp trende. Üks hea paar klassikaliste mustade täppidega sukkpükse või sukki sobib suurepäraselt igasuguse riietusega alates kleitidest ja seelikutest kuni lühikeste püksteni välja. Täppidega sukkpüksid ja sukad sobivad kandmiseks nii argipäeval kontoris kui ka peoõhtul välja minnes. Sukamustri tootevalikus on mitmed erinevad täpilised sukkpüksid, näiteks Knittex Punto. Vaata seda mudelit SIIN

  1.  Värvilised sukkpüksid

Sel hooajal on taas moes värvilised sukkpüksid. Lisa värve oma päevadesse, julge paista silma ning eristuda ja kanda värvilisi sukkpükse. Sukamustri tootevalikus olevat Fiore Paula mudelit näed SIIN.

Nagu näha, siis on trendid 2020/2021 hooajal väga mitmekesised alates klassikalistest täppidest kuni sädeluseni välja. Loodan, et leidsid enda jaoks just selle sobiva mustri, mida kandes tunned ennast hästi ja mis toob naeratuse näole. Ära karda kanda mustrilisi sukkpükse ja sukki. Olen minagi kunagi nii mõelnud, et kuhu ma nendega ikka lähen ja need ei sobi mulle, kuid tänaseks on saanud nendest minu kirg ja sellest kirest kasvas välja ka Sukamustri veebipood.:)

Mustrilised sukkpüksid ja sukad muudavad iga naise kauniks, naiselikuks, pilkupüüdvaks ja eriliseks.

Iga naine on eriline. Iga naine väärib vähemalt ühte mustrilist sukapaari oma sukasahtlis.

Julge olla eriline!